МЕСТНА КОМИСИЯ ЗА БОРБА СРЕЩУ ПРОТИВООБЩЕСТВЕНИТЕ ПРОЯВИ НА МАЛОЛЕТНИТЕ
НАЦИОНАЛЕН МУЗЕЙ „ВАСИЛ ЛЕВСКИ“ – ГР. КАРЛОВО

ОРГАНИЗИРАТ

КЛУБ „ МЛАД ЕКСКУРЗОВОД“

Целта е да се ангажира свободното време на децата и младежите в свободното време, както и превенция на противообществените прояви.

Каним всички деца и младежи на възраст от 14 до 18 год. да се включат в нашата безплатна инициатива „Деца помагат на деца“, да станат част от екипа, който реализира „Детска работилница“ в музея.

На 19 и 20.06.2018 г. от 14 до 17 ч. в Национален музей „Васил Левски“ ще се проведе обучение на желаещите да станат част от клуба. Те ще имат възможност да се запознаят с професията „екскурзовод“, да научат интересни факти за живота на Васил Левски и историята на града ни.

Всеки участник ще получи сертификат и възможност да се включи като доброволен сътрудник в музея през лятото.

За участие и записвания: МКБППМН – Карлово, пл. „ 20 –ти юли“ № 10, ет.1, ст.106, тел. 0894 471748/ срок до 18.06.2018 г./

ЕЛА И СТАНИ ЧАСТ ОТ НАШИЯ КЛУБ!
ЗАБАВЛЯВАЙ СЕ И БЪДИ ПОЛЕЗЕН!